small 1

ODSZKODOWANIA

Bezpłatna konsultacja
po polsku

347-563-2605

KONTAKT


Niezapłacone wynagrodzenie i nadgodziny

Roszczenia z tytułu wynagrodzeń i nadgodzin. Fair Labor Standards Act (FLSA) chroni pracowników od 1937 roku. Zgodnie z jej dwoma głównymi przepisami - wymogiem płacy minimalnej i przepisem o nadgodzinach - pracodawcy są zobowiązani do płacenia wymaganego wynagrodzenia, a w przypadku pracowników nie zwolnionych, płacenia za nadgodziny, gdy pracują dłużej niż 40 godzin w tygodniu. Prawnicy z Jodré Brenecki, LLP są dobrze wykwalifikowani, aby określić, czy masz ważne roszczenia dotyczące płac, godzin lub nadgodzin przeciwko swojemu pracodawcy i jesteśmy przygotowani, aby uzyskać zapłatę, która należy ci się za wykonaną pracę.

Nasi adwokaci znają zarówno stanowe jak i federalne standardy w prawie wynagrodzeń oraz nadgodzin i złożą wniosek przeciwko firmie, gdy naruszyła twoje prawa. Zgodnie z FLSA, jest to niezgodne z prawem aby pracodawca zwolnił lub dyskryminował pracownika, który złożył skargę lub uczestniczył w postępowaniu prawnym FLSA. Jeśli uważasz, że byłeś represjonowany za kwestionowanie praktyk płatniczych pracodawcy, podejmiemy natychmiastowe działania w twoim imieniu.

Jako wykwalifikowani negocjatorzy, często możemy osiągnąć ugodę, która zaoszczędzi twój czas i pieniądze, ale zawsze jesteśmy przygotowani do egzekwowania twoich praw na rozprawie, gdy zajdzie taka potrzeba. Bez względu na sposób postępowania, nasze doświadczenie w procesach sądowych
i historia udanego rozpatrywania roszczeń dotyczących wynagrodzeń i nadgodzin daje Ci pewność, że Twoją sprawą zajmuje się doświadczony profesjonalista.

Jeśli nie otrzymujesz wynagrodzenia, na które zasługujesz, Jodré Brenecki, LLP będzie reprezentować Twoje prawa do sprawiedliwego odszkodowania. 

Zadzwoń do nas pod numer 347-773-5306 lub skontaktuj się z nami online, aby umówić się na bezpłatną konsultację w naszym biurze. MÓWIMY PO POLSKU!

01
02
03
04