small 1

ODSZKODOWANIA

Bezpłatna konsultacja
po polsku

347-563-2605

KONTAKT


Dyskryminacja w miejscu pracy

Prawo pracy i zatrudnienia dla pracowników. Pracownicy mają prawo do miejsca pracy wolnego od nielegalnej dyskryminacji oraz do wynagrodzenia i świadczeń, na które słusznie zasłużyli. Jodré Brenecki, LLP zapewnia doradztwo i ochronę praw pracowników w całym stanie Nowy Jork w szerokim zakresie spraw związanych z prawem pracy.

Niezależnie od tego, czy masz do czynienia z niewłaściwymi współpracownikami czy oportunistycznym kierownictwem, posiadamy szeroką wiedzę na temat lokalnych, stanowych i federalnych praw rządzących pracodawcami i jesteśmy zobowiązani do zapewnienia szybkiej i skutecznej porady dla każdego klienta, którego obsługujemy. Nasi prawnicy zdobyli doskonałą reputację w osiąganiu mocnych wyników poprzez umiejętne negocjacje, mediacje, arbitraż i spory sądowe, gdy jest to konieczne. 

Jeśli uważasz, że zostałeś źle potraktowany w pracy lub masz inne problemy związane z prawem pracy, Jodré Brenecki, LLP jest gotowa do pomocy.

Zadzwoń do nas pod numer 347-773-5306 lub skontaktuj się z nami online, aby umówić się na bezpłatną konsultację w naszym biurze. MÓWIMY PO POLSKU!

01
02
03
04